Noteikumi un nosacījumi

Noteikumi un nosacījumi visiem klientu pasūtījumiem

Šādi noteikumi attiecas uz visiem patērētāju pirkumiem izmantojot interneta veikalu www.avtozapchasti24.lv, ko lielākoties nevar attiecināt ne uz savu komerciālo, ne pašnodarbinātības darbību. Ar klikšķi uz pogas "pirkt" (saistošs rīkojums) šādas pārdošanas, piegādes un maksājumu termiņi Partio GmbH & Co. KG ("mums"), tiek pieņemti un pieteikties uz šādām līgumattiecībām starp mums un klientu ("tu"): līguma valoda ir vācu valoda.

1. Pasūtījuma izpilde

Produktu prezentācija interneta veikalā nav juridiski saistošs piedāvājums, bet bezsaistību interneta katalogs. Uzklikšķinot uz pogas "Pirkt tagad", jūs iesniedziet saistošu pasūtījumu par produktu iepirkumu grozā. Pasūtījuma apstiprinājums seko tūlīt pēc iesniegšanas, un tās nav pasūtījuma līgumisks apstiprinājums. Mēs varam pieņemt pasūtījumu, nosūtot pasūtījuma apstiprinājumu uz e-pastu vai ar preces piegādi divu dienu laikā. Pēc līguma noslēgšanas jūsu pasūtījumi tiek saglabāti ar mums. Ja jūs pazaudējat jūsu pasūtījuma dokumentus, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu vai pa telefonu. Mēs, labprāt, nosūtīsim jums pasūtījuma informācijas kopiju.

2. Anulēšanas instrukcija

Patērētājiem (privātpersonām) (VFR Civillikuma 13. pants) attiecībā uz preču tirdzniecību tiešsaistē ir likumā noteiktas līguma atsaukšanas tiesības, kā norādīts turpmāk sniegtajā informācijā.

Līguma atsaukšanas tiesības privātpersonām

Jums ir tiesības, nenorādot iemeslu, četrpadsmit dienu laikā atsaukt šo līgumu.

Līguma atsaukšanas tiesību termiņš ir četrpadsmit dienas, sākot no dienas, kad Jūs vai Jūsu deleģēta trešā persona, kas nav pārvadātājs, turējumā ir pārņēmusi pēdējo preci.

Lai īstenotu savas līguma atsaukšanas tiesības, Jums ir jāinformē mūs (Partio GmbH & Co. KG, Gontardstraße 11, 10178 Berlin, Deutschland, fakss: +49 30 208 478 250, e-pasts: [email protected]), nosūtot nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa pastu, faksu vai elektroniski nosūtītā vēstulē) par Jūsu lēmumu atsaukt šo līgumu. Šajā nolūkā Jūs varat izmantot pievienoto līguma atsaukuma formulāru, tomēr tas nav obligāti.

Lai ievērotu līguma atsaukšanas tiesību termiņu, pietiek, ka Jūs paziņojumu par to, ka īstenojat savas līguma atsaukšanas tiesības, nosūtat pirms atsaukšanas tiesību termiņa iztecējuma.

Līguma atsaukuma sekas

Ja Jūs atsaucat šo līgumu, tad mūsu pienākums ir atmaksāt Jums visus maksājumus, ko esam no Jums saņēmuši, ieskaitot piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās no tā, ka esat izvēlējušies citu, ne mūsu piedāvāto, izdevīgāko standartveida piedāvājuma veidu), nekavējoties, ne vēlāk kā četrpadsmit dienu laikā no tās dienas, kurā mēs esam saņēmuši Jūsu paziņojumu par līguma atsaukšanu. Lai veiktu atmaksu, mēs izmantojam to pašu norēķinu līdzekli, ko Jūs tikāt lietojuši, sākotnēji veicot apmaksu, izņemot gadījumus, kad ar Jums nepārprotami ir panākta kāda cita vienošanās; nekādā gadījumā Jums par šo samaksas atgriešanu netiek aprēķināta piemaksa.

Preces, ko parasti var aizsūtīt atpakaļ pa pastu

Mēs varam atteikties veikt atmaksu, kamēr neesam saņēmuši atpakaļ preces, vai arī līdz brīdim, kad Jūs mums esat apliecinājuši, ka esat nosūtījuši atpakaļ preces, atkarībā no tā, kurš no šiem brīžiem iestājas agrāk.

Jūsu pienākums ir nekavējoties, bet katrā ziņā ne vēlāk kā četrpadsmit dienu laikā no dienas, kad informējāt mūs par atkāpšanos no līguma, preces nosūtīt atpakaļ vai atgriezt šādā adresē: Autodoc GmbH (Retoure - Lager R) Rhinstraße 132, 12681 Berlin, Deutschland.

Šis termiņš ir ievērots, ja Jūs preces nosūtat pirms noteiktā četrpadsmit dienu termiņa notecējuma. Jūs sedzat visas izmaksas, kas saistītas ar preču nosūtīšanu atpakaļ.

Attiecībā uz precēm, ko nevar nosūtīt pa pastu (piemēram, rezerves daļas, ko nevar iesaiņot bandrolēs), attiecas turpmāk norādītais.

Iespējams preču vērtības samazinājums Jums ir jāsedz tikai tādā gadījumā, ja šāds vērtības samazinājums ir radies, Jums nevajadzīgā apjomā īstenojot preču kvalitātes, īpašību un funkcionēšanas pārbaudi.

– Informācijas par līguma atsaukšanas tiesībām beigas –

Līguma atsaukšanas veidlapas paraugs

(Ja Jūs vēlaties atsaukt līgumu, tad, lūdzu, aizpildiet šo veidlapu un nosūtiet to mums.)

- Adresāts: Partio GmbH & Co. KG, Gontardstraße 11, 10178 Berlin, Deutschland, fakss: +49 30 208 478 250, e-pasts: [email protected]
- Ar šo es/mēs (*) atsaucu/ atsaucam noslēgto līgumu par šādu preču iegādi (*)/ šādu pakalpojumu sniegšanu (*)
- Pasūtīts (kad) (*)/ pakalpojums saņemts (kad) (*)
- Privātpersonas vārds, uzvārds
- Privātpersonas adrese
- Privātpersonas paraksts (tikai gadījumos, kad paziņojums tiek iesniegts izdrukas formā)
- Datums
________
(*) Neatbilstošo svītrot.

Līguma atsaukšanas tiesību izņēmumi

Normatīvajos aktos ir noteikti līguma atsaukšanas tiesību izņēmumi (VFR Civillikuma 312. g pants), turklāt mēs paturam tiesības, attiecībās ar Jums atsaukties uz šādu normatīvo regulējumu – līguma atsaukšanas tiesības nepastāv saistībā ar līgumiem par tādus preces piegādi, kas iepriekš nav bijusi sagatavota (nokomplektēta) un kā izgatavošanai nosakošā ir pasūtītāja individuālā izvēle vai uzstādījumi, vai arī kas ir tieši pielāgota pasūtītāja personiskajām vajadzībām.

Līguma atsaukšanas tiesības nepastāv saistībā ar tādu preču piegādi, kas pēc piegādes to īpašību dēļ ir neatraujami savienota ar citu mantu.

Līdzās minētajam mēs norādām, ka Jums saskaņā ar VFR Civillikuma 357. panta 7. daļas 1. punktu mums ir jākompensē tas preces vērtības samazinājums, kas rezultējies no tādām darbībām ar preci, kas preces kvalitātes, īpašību un funkcionēšanas pārbaudes nolūkā nav bijušas nepieciešams veiktajā apjomā. Jurisdikcijā ir izlemts, ka arī mehānisko transportlīdzekļu rezerves daļu uzstādīšana aplūkojama kā “nav nepieciešama”.

3. Piegādes izmaksas, piegāde un nosūtīšana

Piegāde visā Latvijā:

Piegādes izmaksas pasūtījumiem zem 300,00 € sastāv no 15,95 €. Mēs piedāvājam bezmaksas piegāde, ja pasūtījuma summa pārsniedz 300,00 € (izņemot piegāde ārzemēs un īpaša veida piegādi - lielgabarīta kravu un ķīlas).

Izmantojot maksājumu metodes, piemēram, PayPal kredītkarti, vai bankas pārskaitījums, jums nebūs jāmaksā papildus darījuma maksa.

Piegāde ārpus Latvijā:

Piegādes ārzemēs izmaksas ir uzskaitītas zemāk, tās ir spēkā neatkarīgi no pasūtījuma summas, un ir obligāti jāmaksā.

Andora 35,00
Apvienotā karaliste 9,14
Argentīna 165,00
Austrālija 120,00
Austrija 9,95
Beļģija 9,95
Bosnija un Hercegovina 40,00
Brazīlija 165,00
Bulgārija 9,84
Čehija 10,29
Čīle 165,00
Dānija 10,21
Dienvidāfrika 1000,00
Dominikānas Republika 165,00
Ēģipte 75,00
Ekvadora 165,00
Fēru salas(DK) 14,86
Francija 9,95
Grieķija 9,95
Holande 9,95
Horvātija 15,00
Igaunija 15,95
Indija 120,00
Īrija 30,00
Islande 40,00
Itālija 9,95
Izraēla 75,00
Jaunzēlande 165,00
Kanāda 120,00
Kenija 165,00
Kipra 35,00
Kolumbija 165,00
Latvija 15,95
Lietuva 15,95
Lihtenšteina 30,00
Luksemburga 9,95
Maķedonija 40,00
Malta 30,00
Meksika 120,00
Moldova, Moldovas Republika 40,00
Monako 40,00
Mozambika 165,00
Norvēģija 20,38
Panama 165,00
Polija 6,15
Portugāle 9,95
Puertoriko 120,00
Rumānija 9,86
Sanmarīno 20,00
Savienotās valstis 100,00
Serbija 40,00
Slovākija 9,95
Slovēnija 9,95
Somija 10,95
Spānija 9,95
Šveice 31,27
Turcija 75,00
Ungārija 8,43
Urugvaja 165,00
Vācija 6,95
Zambija 165,00
Zviedrija 9,40

Papildu maksa par lielgabarīta kravu:

Šādas rezerves daļas ir uzskatāmas par lielgabarīta kravu:
akumulators, katalizators, kolektors, izpūtējs, sporta izpūtējs, slieksnis, spārns, degvielas tvertne, spoileris, sakabes (āķis), priekšējais pārsegs, dzinēja nodalījuma vāks, motora pārsegs, izolācija motora nodalījumā un bampers.

Lielgabarīta kravas piegāde uz Lielbritāniju nav iespējams!

Lielgabarīta preču piegāde Vācijas teritorijā:
1) Piegādes izmaksas kolektoram, katalizatoram, izpūtējam, sporta izpūtējam, tiks palielinātas par 5,00 €, kā lielgabarīta kravai.
2) Piegādes izmaksas slieksnim, degvielas tvertnei, spārnam, spoilerim un bamperim tiks palielinātas par 10,00 €, kā lielgabarīta kravai.
3) Piegādes izmaksas priekšējam pārsegam, sakabei (āķim), dzinēja nodalījuma vākam, motora pārsegam, izolācijai motora nodalījumā, visā Vācijā tiks palielinātas par 15,00 €, kā lielgabarīta kravai.

Papildus piegādes izmaksas lielgabarīta kravām ārzemēs (citās valstīs):
Austrija: 26,95 €
Beļģija: 26,95 €
Čehija: 20,95 €
Dānija: 36,95 €
Francija: 36,95 €
Holande: 26,95 €
Itālija: 46,95 €
Luksemburga: 26,95 €
Slovākija: 30,95 €
Šveice: 26,95 €
Zviedrija: 46,95 €

Papildu maksa par lielgabarīta kravu ir spēkā katra priekšmetam. Piezīme: nosūtīšana lielgabarīta kravu uz valsti, kas nav norādīta šajā sarakstā nav iespējama.

Visas norādītās cenas ietver likumā prasīto PVN, kas ir 21%.

Piegādes laiks

IR NOLIKTAVĀ

nozīmē, ka produkts ir pieejams mūsu noliktavā. Preces ar šādu statusu tiek nosūtītas 1-2 dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas.

NAV NOLIKTAVĀ

nozīmē, ka preci nevar pasūtīt; tā nav pieejama, vai tās pārdošana ir pārtraukta. Tā vietā jūs varat pasūtīt līdzīgu cita ražotāja preci.

4. Maksājuma noteikumi

Bankas pārskaitījums:

Naudas summa, kas ir jāmaksā, tiks pārskaitīta uz mūsu norādīto bankas kontu.
Mērķis: pasūtījuma numurs.
Jūs saņemsiet pasūtījuma numurs pēc pasūtījuma veikšanas pa e-pastu, un tas tiks nosūtīts uzreiz pēc pasūtījuma veikšanas. Pasūtījums būs izsūtīts uzreiz pēc tam, kad mēs saņemsim maksājumu uz kontu. Šajā gadījumā, bankā tas aizņems līdz 3 dienām.

Kredītkarte:

Pēc tam, kad jūs izvēlējāties kredītkarti kā maksājumu metodi, lūdzu, noklikšķiniet uz "pirkt". Pēc tam jūs tiksiet novirzīti uz drošu lapu, kur jūs varat izvēlēties savu kredītkartes veidu. Visbeidzot, jums ir jāievada pareiza kartes informācija un jāapstiprina maksājums. Maksājums tiks iekasēts pēc tam, kad jūsu pasūtījums tiks pabeigts.

PayPal:

Pēc tam, kad jūs veiksiet pasūtījumu, jūs tiksiet novirzīts uz PayPal lapu. Lūdzu, piereģistrējieties un veiciet maksājumu. Lai veiktu maksājumu ar PayPal, jums ir nepieciešams PayPal konts. Tam nav arī papildus tarifu.

5. Īpašumtiesību saglabāšana

Preces paliek mūsu īpašums, līdz maksājums ir saņemts pilnā apmērā.

6. Garantija

Apstiprinātie garantijas noteikumi tiks piemēroti. Juridiskais garantijas periods ir 24 mēneši, un sākas ar preču piegādes brīdi. Kaitējums, ko izraisa dabisks nolietojums, nepareiza lietošana vai trūkums, vai nepareiza apkope tiek izslēgts no garantijas. Garantija ir izslēgta arī dēļ defektiem un bojājumiem, kas radušies nepiemērotas vai nepareizas izmantošanas (uzstādīšanas), neatbilstība instrukcijai vai nepareizas vai neuzmanīgas rīcības dēļ. Garantija nav spēkā, ja jūs vai cita persona izmanto nepiemērotus pasākumus un / vai mēģināt labot daļas bez atļaujas ar mums, tādā mērā, šīs darbības ir uzskatāma par defektu vai bojājumu iemesls. Gadījumā, ja garantijas prasības, tā ir jūsu izvēle, vai nu izmantot savas tiesības uz datu labošanu vai pieprasījuma preču piegādi bez defektiem (vēlāka izpilde). Ja nākamais sniegums noved pie nesamērīgi augstām izmaksām, prasība attiecas tikai uz atlikušo veidu - vēlāka izpilde.

Saistībā ar preču piegādi bez defektiem, apmaiņa uz augstākas kvalitātes produktiem un to īpašības ir jau pieņemts, ja vien tas ir pamatoti.

Jebkuras turpmākas tiesības, it īpaši pirkuma līguma atcelšana vai samazināšana, var veikt tikai pēc saprātīga termiņa. Ja ir īpaša ražotāja garantija, ka jūs varat izmantot papildus garantijas pakalpojumus, tas tiks norādīts attiecīgajā produkta aprakstam. Šajā gadījumā tas garantija attiecas tikai uz attiecīgo produktu.

7. Likvidēšanas sistēmas / paziņojums par bateriju likvidēšanu

Mūsu uzņēmums ir saistīts ar valsts mēroga atkritumu apsaimniekošanas sistēmas saskaņā ar 6. panta 1. punktu, ar iepakošanas rīkojumu. Pēc pieprasījuma, mēs varam arī nosaukt attiecīgās pašvaldības savākšanas punktus (otrreizējās pārstrādes centrus), kur iznīcināšanas var notikt bez maksas saskaņā ar iepakojumu.

Baterijas satur vērtīgas izejvielas, kas ir tiešām kaitīgas videi, bet var tikt pārstrādātas. Vecās baterijas nepiederu pie vienkāršiem sadzīves atkritumiem, tādēļ jāiznīcina atsevišķi. Tirgotājiem ir juridisks pienākums pieņemt atpakaļ vecās baterijas. Patērētājiem ir pienākums iesniegt lietotas baterijas piemērotā savākšanas punktā.

Akumulatorus, kas ir pakļauti iznīcināšanas noteikumiem var atpazīt pēc pārsvītrotās atkritumu tvertnes, kas norādīta uz iepakojuma. Zemāk var atrast atkritumu tvertne simbolu ķīmiskais nosaukums ar tajā iekļautajām kaitīgajām vielām:

Pb = Svins, kas satur vairāk nekā 0,004% svina.
Cd = Kadmijs kas satur vairāk nekā 0.002% kadmija.
Hg = Dzīvsudrabs, kas satur vairāk nekā 0.0005% dzīvsudraba.

Protams, jūs varat atgriezt baterijas iegādātas no mums, pareizai iznīcināšanai. Lūdzu, sūtiet sūtījumu ar pietiekamām pastmarkām un ar atslēgvārdu "Bateriju likvidēšana" uz: Partio GmbH & Co. KG, Gontardstraße 11, 10178 Berlin, Vācija

Svarīgi! Elektriskās un elektroniskās iekārtas nedrīkst izmest kopā ar mājsaimniecības atkritumiem. Patērētāji var atstāt savu elektroierīci kādā no pašvaldības savākšanas punktiem (otrreizējās pārstrādes centros).

Adrese:
Partio GmbH & Co. KG
Gontardstraße 11
10178 Berlin
Vācija

Е-pasts: [email protected]
Web: www.avtozapchasti24.lv
Tel.: +37162444260

Galvenais izpilddirektors:
Vitalij Kungel

USt-IdNr.: DE281524963
Tirdzniecības reģistrs: HRA 46240 B, Amtsgericht Berlin-Charlottenburg

8. Iekšdedzes dzinēju un pārnesumu kārbas eļļas nodošana

Ar šo mēs norādam, ka mēs pieņemam regulārus eļļas atkritumus - izmantotu iekšdedzes dzinēju vai ātrumkārba eļļu saskaņā ar mūsu juridisko pienākumu, mūsu biznesa adresē, kas norādīta piedāvājumā. Apmērs ir atkarīgs no atgrieztās iekšdedzes dzinēja un transmisijas eļļas, kā arī eļļas filtru katrā atsevišķā gadījumā. Tas ietver arī eļļu no eļļas maiņa.

Bez maksa attiecas tikai uz pieņemšanu, nevis uz izmaksām, kas radušās, piegādes dēļ. Šajā gadījumā, lūdzu, informējiet sevi par iespējamiem ierobežojumus pasta pakalpojumu noteikumu dēļ (bīstamās preces noteikumi).

Berlīne, Marts 2015

VISA
Mastercard
American Express
Банковский перевод HypoVereinsbank
PayPal